Společnost SEDRA, spodní prádlo se zabývá prodejem spodního prádla od poloviny devadesátých let. V roce 2005 jsme navázali spolupráci s holandskou společností Elbrina Foundations BV (nyní The Body Cover Group) a od té doby jsme jejím výhradním dovozcem do České republiky. Společnost Elbrina byla založena v roce 1981 jako malá rodinná firma. Jejím mottem byla myšlenka, že nic není tak osobního jako spodní prádlo a žádná žena ani tělo není stejné.

Společnost The Body Cover Group vlastní v současnosti 8 módních značek: After Eden, After Eden Sensitive, After Eden Lounge & Travel, After Eden Beachwear, Boobs & Bloomers, Boobs & Bloomers Beach, Nickey Nobel a Elbrina.

Značka After Eden uvádí na trh sezónní limitované kolekce spodního prádla s velkým podílem gelových a push-up podprsenek. Nově se zaměřuje i na větší velikosti vyztužených i nevyztužených střihů. K podprsenkám jsou vždy barevně odpovídající kalhotky, obvykle ve 2 druzích střihu.

After Eden Sensitive je kolekce podprsenek a kalhotek vhodných pro každý den s předtvarovanými košíčky z materiálu Spacer. Řada velmi lehkých podprsenek After Eden vznikla díky jedinečné kombinaci tohoto nového přístupu k tvarovaní košíčků a nové technologie odlehčených látek Touch z produkce italské značky Eurojersey Sensitive®Fabrics. Nová látka Touch je elegantní a smyslná, a navíc lehká jako pírko. Sensitive® Touch, s gramáží pouhých 89 gramů na metr čtvereční a 28 % vlákna Lycra®, vnáší do oblasti spodního prádla nevídané estetické a smyslové možnosti.Je pružná, jemná jako pavučina a má nadprůměrné užitné vlastnosti. Hýčká vaše tělo dotekem ženskosti. Sensitive® Touch je přirozeným nástupcem hedvábí. Kombinace s tvarovanými košíčky z látky Spacer skýtající celou řadu výhod trojrozměrných materiálů.

Pod značkou After Eden Lounge & Travel se skrývá kolekce nočního prádla a domácích obleků za použití materiálů jako je modal, elastan, samet, krajky a dalších.

After Eden Beachwear je ucelená kolekce dámských plavek.

Boobs & Bloomers je věnována kolekci dívčího prádla

Boobs & Bloomers Beach zahrnuje širokou nabídku dívčích plavek – bikiny, tankiny, jednodílné plavky i doplňkové sukničky.

Značka Nickey Nobel – je zaměřena na celou rodinu a lze zde nalézt plavky dámské, pánské a dětské v tzv. rodinných kombinacích, kdy naleznete model ve stejném designu pro matku i dceru stejně tak jako pro tátu i syna. Nabízeny jsou jak plavky dvoudílné, tak jednodílné i stále více oblíbené tankiny.

Elbrina je původní značka a zůstává zaměřena především na funkční prádlo.

V roce 2011 jsme se stali výhradním dovozcem do České republiky i pro španělskou společnost PROMISE, která se zabývá výrobou spodního a nočního prádla a plavek. Tato společnost má kořeny v roce 1988. Pravidelně uvádí na trh kolekci prádla a pyžam pro jarní a letní období a druhou pro chladnější zimní měsíce. Celoročně je v nabídce základní kolekce prádla PROMISE 365 Everyday Wear. Sezónní kolekce Promise jsou jedinečné tím, že nabízí ucelené série spodního prádla, nočních košilek a pyžam vždy ve stejném designu, jež lze ještě doplnit pantoflíčky či kosmetickými taštičkami. Velmi oblíbené od Promise jsou i 3-kombinace, kdy je k pyžamu i sladěný teplý kabátek.

Od letošního roku 2013 zastupujeme obě společnosti i ve Slovenské republice.


Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:+420 281 914 574

Kontakt na naši zákaznickou linku